זקוק למנעולן רכב? השאר פרטים ומיד חוזרים!

שכפול מפתחות לאופנוע

איבדתם את המפתח של הקטנוע? מעוניינים לשכפל עותק נוסף של מפתח האופנוע? בואו לבחון את מחירי השוק על ידי קבלת הצעות מחיר אמיתיות לשפכול מפתחות לאופנוע.

שכפול מפתחות לאופנוע - מתי זה נדרש?

יש מספר מצבים אשר בהם נרצה לשכפל את מפתחות האופנוע, כאשר המצב הראשון הוא מצב בו המפתח נאבד, נשכח או נגנב. בנוסף, ישנם מקרים בהם נזדקק לשירותי שכפול מפתחות לאופנוע בשל הרצון ליצור עותק נוסף, גם בשביל להיערך למקרים של אובדן המפתח וליצור עותק "ספייר" וגם למקרים שבהם יש מספר נהגים אשר משתמשים באופנוע על בסיס קבוע.

 

שכפול מפתחות לאופנוע

מחיר שכפול מפתחות לאופנוע

המחיר לשכפול מפתחות לאופנוע נע בין 200 ל-400 ש"ח. הפרמטרים אשר משפיעים על המחיר הם סוג האופנוע וסוג המפתח הדרוש, כמו גם מספר העותקים הדרוש.

 

מחיר ממוצע לשכפול מפתחות לאופנוע

מחיר ממוצע לשכפול מפתחות לאופנוע: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

שכפול מפתח לאופנועים מכל דגם

יש לא מעט דגמים של אופנועים ואפשר לומר כי אחת מהשאלות הנפוצות בהקשר של שכפול מפתחות לאופנועים היא בנוגע לשכפול מפתחות מדגמים מסוימים או בעבור אופנועים / קטנועים מדגם ספציפי. חשוב להבהיר כי דרך האתר שלנו תוכלו לקבל מענה בעבור שכפול מפתח לאופנוע מכל דגם וזה כולל אופנועים של היצרנים הבאים:

 

מוטו גוצ'י ב.מ.וו
סאן יאנג קימקו
הונדה סוזוקי
ימאהה הארלי דוידסון
קוואסקי פיאג'ו

 

ועוד מגוון רחב של יצרנים...

שחזור מפתח של אופנוע לאחר אובדן

במצבים בהם אין אפילו עותק קיים של המפתח בעקבות גניבה או במצבים בהם המפתח הלך לאיבוד או נשבר, נצטרך לשחזר אותו. כיצד מתבצע השחזור? בתוך האופנוע קיים צ'יפ מיוחד, באמצעות מיכשור של מנעולן רכב, המנעולן מתחבר אל הצ'יפ הזה ויוצר קידוד מחדש. עם הקידוד הזה הוא יוצר דופליקציה (עותק) של המפתח. ישנם מקרים אשר בהם הקידוד לא יתאפשר מסיבה כזו או אחרת ואם פתרון זה אינו מתאים יהיה צורך בהחלפה של הסוויץ'.

 

שכפול מפתחות לאופנוע

מי בעל המקצוע שאחראי על השכפול?

בעל המקצוע אשר מבצע שכפול מפתחות לאופנוע הוא מנעולן רכב. לאחר פעולת השכפול, מומלץ לבדוק שהמפתח אכן שמיש ופועל כמו שצריך וכדאי גם לוודא שקיבלתם אחריות על העבודה. נהוג לספק ללקוח אחריות כתובה, כאשר משך הזמן משתנה אך עומד בממוצע על תקופה של שנה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה