זקוק למנעולן רכב? השאר פרטים ומיד חוזרים!

פורץ רכבים בתל אביב

נתקעתם מחוץ לרכב ואתם ללא המפתח? לא מצליחים לפתוח את הדלת? זה הזמין להתקשר ולהזמין פורץ רכבים בתל אביב. ניתן לקבל מענה מהיר ממנעולני רכב מומלצים בתל אביב - יפו ולהזמין שירותי פריצה לכל סוגי הרכבים.

קבלו הצעת מחיר מפורץ רכבים בתל אביב

קשה לתאר את רמת התסכול כאשר נתקעים מחוץ לרכב, ללא היכולת להיכנס פנימה. זה קורה לא מעט והסיבות לכך מגוונות. חשוב שתדעו, פורץ רכבים בתל אביב אשר מיומן במלאכת הפריצה, יכול לעזור לכם בתוך דקות בודדות מהרגע שהגיע אל המקום. חייגו כעת אל המוקד הטלפוני של 'מפתח בקליק' ותקבלו את כל המידע בנושא.

 

פורץ רכבים בתל אביב

מחיר להזמנת מנעולן רכב בתל אביב

סביר להניח כי טווח המחירים ינוע בין 300 ל-400 ש"ח, כאשר מחיר זה אינו כולל מע"מ. נדגיש כי טווח זה מתייחס לרכבים סטנדרטיים אך כאשר מדובר על רכבי יוקרה או רכבים מתוצרת גרמנית, ייתכן והמחיר יעלה וזאת מאחר ותהליך הפריצה נהפוך למורכב וארוך הרבה יותר.

 

מחיר ממוצע לפריצת רכבים בתל אביב

מחיר ממוצע לפריצת רכבים בתל אביב: 350 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

 

  • כל פורץ רכבים בתל אביב עשוי לתמחר את העבודה באופן שונה
  • ככל שהרכב ישן יותר, כך מחיר העבודה יהיה זול יותר.

פורץ רכב בתל אביב - זמינות גבוהה והגעה מהירה

אין ספק שנושא המחיר חשוב למדי. אך הדבר החשוב ביותר בעבור רובנו הוא סוגיית הזמינות וההגעה המהירה של הפורץ אל המקום בו נתקענו מחוץ לרכב. אנו משתדלים לספק לכם מענה מהיר ככל שניתן והמוקד שלנו זמין במשך רוב שעות היום על מנת לקבל את הפניות ולאתר בעבורכם פורץ רכב בתל אביב, אשר זמין כעת לטפל בפנייה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706319

פורץ מכוניות בתל אביב לפריצה ללא נזק

אנו יודעים כי אחת מהדאגות בהקשר של הזמנת פורץ מכוניות בתל אביב היא בנוגע לאופן הפריצה. האם יגרם נזק לרכב? האם לאחר שתתבצע הפריצה, יהיה קל יותר לפרוץ בעתיד אל הרכב? התשובה היא לא. רוב פורצי הרכבים יבצעו את העבודה באמצעות כלי פריצה מיוחדים כמו סרגל מיוחד שמשחילים בין הדלת לחלון ובעזרתו משחררים את הנעילה וגם שימוש בסיכה מיוחדת אשר אותה מכניסים לפתח של המפתח בדלת הנהג. הסבר נוסף על השיטות, תוכלו למצוא בטבלה הבאה:

 

  פריצה עם מוט וכרית ניפוח פריצה בשיטת הדיגדוג
כיצד מתבצעת?

החדרת מוט ברזל שמחובר למשאבה ועוזר לפתוח את דלת הרכב.

 

שימוש במפתח בעל פינים מיוחדים.

 

מתי נשתמש?

מתאימה לרכבים עם רמת אבטחה נמוכה.

 

ברכבים חדשים, עם נעילת וואקום שאינה מאפשרת פריצה עם מוט.

 

פורץ רכב בתל אביב יפו עם הסמכה

כאשר מתחילים לחפש מנעולנים לרכב בתל אביב, כדאי לעבוד אך ורק עם מנעולני רכבים שעברו את ההסמכות המתאימות. פרט להסמכות, אנו ממליצים לאתר פורץ רכבים בתל אביב יפו אשר מציג בפניכם תעודת יושר מטעם משטרת ישראל, אשר מעידה על כך שאין לאותו אדם עבר פלילי.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה