זקוק למנעולן רכב? השאר פרטים ומיד חוזרים!

פורץ רכבים בחיפה

תקועים מחוץ לרכב? לא מצליחים להיכנס פנימה? חייגו אל המוקד שלנו כעת ונסייע לכם באיתור פורץ רכבים בחיפה אשר נמצא בקרבתכם ופנוי לסייע באופן מהיר ומקצועי.

הזמינו כעת פורץ רכבים בחיפה והסביבה

אנחנו יודעים כי אין סיטואציה מתסכלת יותר מאשר להיתקע מחוץ לרכב מבלי היכולת להיכנס פנימה. ישנן סיבות שונות שבגינן הרכב לא נפתח החל ממצבים בהם המפתח נאבד ועד למקרים בהם הוא פשוט אינו פותח את הרכב מסיבה כזו או אחרת. במצבים אלו, נדקק לעזרתו של פורץ רכבים בחיפה והדרך המהירה ביותר למצוא פורץ מיומן שמגיע במהירות היא בעזרתו הפורטל שלנו.

 

פורץ רכבים בחיפה

מנעולן רכב בחיפה לעבודה ללא נזק

כאשר מתבצע ניסיון פריצה לרכב על ידי בעל מקצוע שאינו מיומן, הדבר עלול לגרום לנזקים לרכב שלכם. מנעולן רכב בעל ניסיון, יבצע את הפריצה בצורה כזו שאינה גורמת נזק ולרוב ישתמש באחת משתי השיטות הנפוצות לפריצת רכבים - החדרת מוט ברזל מיוחד דרך הדלת או שימוש במפתח על פינים מיוחדים שעוזר בפתיחת המנעול בדלת הנהג, ממש כמו בתמונה כאן למעלה.

מצבים נוספים בהם נדרשת פריצת רכבים בחיפה

מתי נזמין פורץ רכבים בחיפה? בעיקר כאשר המפתח הלך לאיבוד או ננעלנו מחוץ לרכב כאשר המפתח בתוכו. יחד עם זאת, פריצת רכבים בחיפה עשויה להתרחש גם במקרים הבאים:

  • כאשר הילדים ננעלים ברכב ואנו נמצאים מחוצה לו.
     
  • כאשר צרור המפתחות נגנב ביחד עם מפתחות הרכב.
     
  • לאחר ניסיון פריצה של גנבים אשר השחיתו את חור המנעול.

מנעולני רכב בחיפה לכל סוגי הרכבים

אומנם אפשר לפרוץ כל רכב אבל לא תמיד קל לעשות זאת ולמעשה סוג הרכב משפיע באופן ישיר על המחיר, בשל מורכבות פעולת הפריצה שעשויה להשתנות. כך למשל, כאשר נדרשת פריצה לרכבי יוקרה עם מערכת הגנה ונעילה מתקדמות, המחיר עשוי להיות גבוה יותר מאשר פריצה של רכבים ישנים.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706319

מה עוד עשוי לייקר את מחיר העבודה?

פרט לסוג הרכב, ישנם מספר פרמטרים נוספים אשר יכולים להשפיע על מחיר השירות. לרוב, פורץ רכבים בחיפה יגבה מחיר גבוה יותר כאשר נזמין את השירות בשעות הלילה המאוחרות, מה שבהחלט יכול לקרות במקרה של פריצת רכבים. גם אם מזמינים את שירותי הפריצה בסוף השבוע או במועדי חג, המחיר מתייקר. בנוסף, אם תזדקקו לחלקי חילוף כלשהם, או אפילו לשכפול מפתח לרכב, הצעת המחיר שתקבלו תהיה גבוה יותר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה