זקוק למנעולן רכב? השאר פרטים ומיד חוזרים!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

פורץ רכבים

נתקעתם מחוץ לרכב? אבד לכם המפתח היחידי? אתם מחפשים אחר שירות פריצת רכבים. כאן במפתח בקליק תוכלו למצוא בדיוק את פורץ הרכבים המקצועי בעבורכם ולבצע השוואת מחירים במהירות.

כמה עולה לפרוץ רכב?

הרכב ננעל? אל דאגה, שירות פריצת רכבים אינו יקר כפי שחושבים. למעשה המחיר נע בין 250 - 300 ש"ח בלבד. אם המפתח בתוך הרכב, נהדר זה כל העלות, אך במידה ויש צורך לבצע שכפול למפתח (בלי העתק של המפתח) השירות יעלה עוד כמה מאות שקלים.

מחיר פריצת רכב ללא מפתח

מחיר פריצת רכב ללא מפתח: 275 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

בצעו השוואת מחירים במהירות

בעזרת מפתח בקליק תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר של פורצי רכבים מקצועיים מאזורכם, השאירו פרטים או חייגו ונדאג שתקבלו בחזרה עד שלוש פניות במהירות, בצעו בינהם השוואת מחירים ובחרו בפורץ הרכבים המקצועי והזול ביותר בעבורכם.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706319

קבלו עד 3 הצעות מחיר. השירות ניתן בחינם וללא התחייבות! בשליחת הטופס הינך מאשר את תנאי השימוש באתר.

פורץ רכבים מקצועי

אם יספרו לנו על המושג הנ"ל, ועל בעלי המקצוע  הקשורים לכך, הדבר הראשון שיעלה על דעתנו הוא פורץ רכבים בהיבט השלילי והפלילי. אם נחשוב רגע לעומק, זהו אחד המקצועות המוזרים ביותר בתחום המנעולנות. מדוע מוזר? לפורץ רכבים ישנה קונוטציה שלילית, של ביצוע פשע  - פריצת רכבים לשם גניבת רכוש בתוך הרכב או לשם גניבת הרכב עצמו. אך לא כן הוא. פורץ רכבים הוא מקצוע מורשה שבא לענות על תופעה בה בעל הרכב מאבד את האפשרות להיכנס לרכבו מסיבות שונות.

כיצד פועל פורץ רכבים?

דבר ראשון שיש להבהיר הוא, שמקצוע זה הוא מקצוע חוקי למהדרין ומורשה לכל דבר ועניין. מעבר לכך מקצוע זה נרכש במיומנות ופורץ רכבים מסוג זה מורשה על ידי משטרת ישראל לבצע את תפקידו. ברגע שמשטרת ישראל אישרה את הפורץ רכבים, הוא יכול לבצע את הפעולה של פריצת רכבים עבור כל דורש, מסיבות חוקיות, למטרות חוקיות כמובן.

מתי נדרשים לפורץ רכבים?

אחד התופעות השכיחות, אם לא השכיחות ביותר היא השארת המפתחות בתוך הרכב, ונעילתו באמצעות ידית הדלת ולא באמצעות המפתח. במצב זה יש צורך בפורץ רכבים. מצב נוסף הוא איבוד מפתחות הרכב. בהעדר מפתחות רזרביים או שהנגישות אל מפתחות חלופיים היא בלתי אפשרית, פורץ רכבים יוכל לפתור את הבעיה. כמובן שכדאי לחקור ולנסות למצוא המפתחות לאחר מכן.

 

בין אם אתם צריכים את השירות של שכפול מפתחות לרכבים או פריצה לרכב, אתם צריכים לדעת מה אתם מקבלים בתמורה לכספכם. ויותר חשוב, אתם צריכים לדעת שהשירות לא גורם לכם חלילה לנזקים כאלו ואחרים. 

 

זה קורה, אין מה לעשות, לפעמים כולנו קצת מרחפים בעננים ולפתע מוצאים את עצמנו נעולים מחוץ לבית, או מחוץ לאוטו. וכשאתם נעולים מחוץ לרכב שלכם, ישנם אנשי מקצוע שיכולים לפורץ את הרכב באישור משטרת ישראל. כמובן, יהיה חשוב לגרום תוך כדי הפריצה למינימום נזקים. אם לפני 20 שנים הייתם מזמינים פורץ רכבים מוסמך ומורשה, שיטות הפריצה היו שונות במהותן. 

כיצד נהגו לפרוץ לרכבים בשנים עברו וכיצד כיום? 

בשנים עברו, פורץ רכב היה מגיע אליכם עם מוט ברזל אשר נועד בסופו של דבר לכופף את הפח של דלת הנהג. נזק? יש. שבירת חלון תוך כדי התהליך כנראה? גם יש. הריסה של מנגנונים חשמליים להרמת חלונות? גם על זה אתם מוזמנים לסמן V ענק. אבל בימינו זה כבר אחרת, בימינו פורצי רכבים הם אנשי מקצוע שהוסמכו לפרוץ לרכבים שלכם תוך כדי מינימום נזקים. 

 

חשוב להבין וחשוב לחדד, לפעמים נזקים במהלך פריצת רכב הם בלתי נמנעים. כמובן שפורץ הרכבים יעשה מה שהוא רק יכול בכדי להימנע מגרימת נזקים, אבל זה קורה במקרים מסוימים. עוד כדאי לדעת, בדרך כלל פורץ הרכב יעדכן אתכם מראש שהוא צריך לגרום לנזק מכוון בכדי להיכנס לרכב בהצלחה. 

פורץ הרכבים לפעמים יצטרך לגרום לנזק מכוון ומדויק  וכעת החכמים ישאלו: "אם בכל מקרה הפורץ גורם לנזק, למה שאני לא אפרוץ כבר בעצמי וזהו?". ובכן, זה נכון שפורץ הרכבים אולי יגרום לאיזשהו נזק מכוון, אבל אין ספק שנזק מכוון הוא עדיף מנזק רנדומאלי. כשאדם לא מוסמך פורץ לרכב, הוא יכול לגרום לנזקים בחלונות, במנגנונים חשמליים, במנגנוני נעילה, במנגנונים דיגיטליים, מכאניים, בפח הרכב, במרכב הרכב ועוד. 

 

אבל כשפורץ מורשה משטרת ישראל פורץ לרכב שלכם, הוא יגיד לכם מראש מה בדיוק ייפגע ובאיזו חומרה. ברוב הכמעט מוחלט של הפעמים הוא ייצא צודק. בכל מקרה, אל תתפתו לפרוץ לרכב שלכם בעצמכם. המקרים היחידים שיש לפרוץ לרכב מבלי להמתין לפורץ מוסמך, הם המקרים של שכיחת ילדים ובע"ח ברכב. אבל גם כאן חשוב לציין, צריך לדעת כיצד לשבור חלון בצורה נכונה וצריך לדעת איזה חלון יש לשבור. 

הסתייעו בפורץ רכבים מורשה והמתינו לו בסובלנות

בכל מקרה אחר שאינו מקרה חירום, התקשרו לפורץ רכבים מורשה. חשוב לדעת, פורץ הרכבים אמור להראות לכם הסמכה של מורשה משטרת ישראל ומוסמך לפרוץ רכבים. ולאחר שהפורץ יכניס אתכם לרכב, אל תשכחו לשכפל מפתחות רזרבה. בדקו עוד היום לגבי שכפול מפתחות לרכב, ככה שלא תיתקעו שוב בחוץ.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה