זקוק למנעולן רכב? השאר פרטים ומיד חוזרים!

פורץ רכבים

הרכב ננעל עם מפתחות בפנים? ננעלתם מחוץ לרכב? הזמינו פורץ רכבים במחיר זול דרך מפתח בקליק! ערכו כעת השוואת מחירים מהירה לפריצת רכב נעול וקבלו שירות מהיר.

מהו מחיר פריצת רכב?

הרכב ננעל? אל דאגה, שירות פריצת רכבים אינו יקר כפי שחושבים. למעשה המחיר נע בין 250 - 400 ש"ח בלבד. אם המפתח בתוך הרכב, נהדר זה כל העלות, אך במידה ויש צורך לבצע שחזור למפתח (בלי העתק של המפתח) השירות יעלה עוד כמה מאות שקלים.

מחיר פריצת רכב ללא מפתח

מחיר פריצת רכב ללא מפתח: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

 • מחיר פריצת רכב גרמני (או רכב יוקרה) ינוע בין 400 - 800 ש"ח.

פריצת רכב נעול מכל סוג:

ישנם כמה סוגי רכבים שסוגם קריטי בעת פריצה, נרחיב על כל אחד מהסוגים כעת:

 • פריצה לרכבים גרמניים: השאלה הראשונה שישאל אותכם פורץ הרכב היא מהו סוג הרכב שלכם והאם הוא רכב גרמני. הרכבים הגרמניים כמו: פולקסווגן, אאודי, במוו, אופל ומרצדס קשים יותר לפריצה ובעלי אבטחת נעילה כפולה המורכבת יותר משאר הרכבים. לכן המחיר עשוי להיות יקר יותר.
   
 • פריצת רכב מרצדס ורכבי יוקרה: התחלנו כבר בהסבר מעלה על מרצדס ושאר רכבי היוקרה הגרמניים, אך סוגים נוספים בקטגוריית רכבי היוקרה וחבריהם החשמליים אכן קשים לפיצוח ופריצה ללא נזק - ולכן מחיר פריצתם יהיה יקר יותר.
   
 • פריצת רכב שברולט ושאר הרכב בקטגוריה: שברולט, ניסאן, פיג'ו, קיה ועוד רכבים שנגדיר אותם כמוכרים יותר - הם הרכבים שקל יותר לפרוץ. המחיר יהיה קרוב לטווח התחתון יותר וגם שכפול מפתח לרכב זול באופן משמעותי משאר הסוגים.
   

פורץ רכבים

השוואת מחירים למציאת פורץ רכבים מומלץ

בפורטל מפתח בקליק ניתן לקבל שירות פריצת רכב במחיר זול לאחר עריכת השוואת מחירים בין פורצי רכבים באזורים השונים במדינה (אנו פועלים בפריסה ארצית). השאירו פרטים או חייגו ונדאג שתקבלו בחזרה עד שלוש הצעות מחיר עוד היום. ללא התחייבות וללא תשלום נוסף.


השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706319

הרכב ננעל עם המפתחות בפנים, מה עליי לעשות?

לנסות לפרוץ לבד זה? ממש לא. מהרו והזמינו מנעולן רכב או פורץ רכב אשר יודע כיצד לבצע פריצת רכב מהסוג שלכם. כן יש משמעות לסוג הרכב - זה בגלל שיטת הפריצה, הנה הסבר קצר על השיטות:

 • באמצעות ניפוח והחדרת מוט: ברכבים ישנים / פשוטים יותר ניתן להכניס כרית לפתח הדלת (אשר מתנפחת) ולאחר ניפוח שלה את המוט שתפקידו למשוך או לשחרר את מנעול הרכב. השיטה פועלת ברכבים מסויימים שאין להם מנגנון "נעילה כפולה", עליו כבר נסביר.
   
 • באמצעות פריצת המנעול: למה לפרוץ את המנעול ולא להשתמש בשיטה הראשונה? פריצת רכב גרמני או רכב יוקרה יהיה בעל מנגנון נעילה כפולה אשר משתמש ב"וואקום", דבר אשר מונע החדרה של הכרית וזאת על מנת למנוע את שיטת הפריצה הראשונה. השיטה המתאימה במקרים אלו היא פיצוח המנעול באמצעות מיומנות ועבודה "קשה". המחיר אגב עשוי לתפס מעלה במקרים כאלו.

אבדו המפתחות והרכב נעול - מה עושים?

ננעלתם מחוץ לרכב, אין לכם מפתחות וכנראה שגם לא ספייר (אם לא בדקתם עד כה, זה הזמן לבדוק).  כל מה שעליכם לעשות כעת הוא להתקשר אל פורץ רכבים ולהזמין את שירותיו, אל תשכחו להסביר לו מה סוג הרכב שלכם והיכן אתם נמצאים כבר בתחילת השיחה. באותה נשימה, הנה ארבעת הדברים שעשוים לייקר את פריצת הרכב:

 1. יום ושעה: אם מדובר על שעות פעילות סטנדרטיות של פורץ רכבים (8:00 - 18:00), המחיר עשוי להישאר רגיל. אך אם מדובר על יום חג, שבת או אחרי השעה 18:00, ככל הנראה שתקבלו תעריף גבוה יותר.
   
 2. סוג הרכב: דיברנו מעלה על פריצת רכב גרמני, יוקרה וסוגים בעלי מנגנון נעילה כפול - כל אלו מייקרים את המחיר.
   
 3. אזור בארץ: במרכז הארץ פריצת רכב תיהיה זולה יותר (למשל בתל אביב), אבל בדרום ובצפון ובכלל בפריפריה, יש פחות פורצי רכבים והדבר מייקר את המחיר.
   
 4. ביצוע שחזור: במידה ויש לכם מפתח בתוך הרכב, סיימתם עם העלויות, במידה ואין - שחזור מפתח לרכב הוא יקר יותר מאשר פריצה! לכן, קחו בחשבון שאם אתם מזמינים פריצת רכב כולל שחזור מפתח, יש לכם כאן הוצאה לא קטנה.

 

כתבנו בהרחבה על אזורי השירות הבאים:

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה