זקוק למנעולן רכב? השאר פרטים ומיד חוזרים!

שכפול מפתחות פולקסווגן

דרך פורטל מפתח בקליק, תוכלו לשכפל את מפתחות הרכב שלכם וזה כלל לא משנה באיזה דגם או סוג של שלט מדובר. ניתן לקבל מענה בעבור שכפול מפתח פולקסווגן לדגמים פאסאט, פולו, ג'טה ועוד.

שכפול מפתחות פולקסווגן במחיר זול

בין אם מפתח הרכב הלך לאיבוד ובין אם ברצונכם לשכפל את המפתח הקיים מאחר ומספר אנשים נוהגים על הרכב או מהחשש שהמפתח יאבד לכם, תוכלו לעשות זאת דרכנו. אנו נאתר עבורכם מנעולני רכב מקצועיים אשר עוסקים במלאכת השכפול ומציעים בין היתר את השירות של שכפול מפתחות פולקסווגן. ומה באשר למחיר? היות ותוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות, תוכלו להשוות מחירים וכך למעשה להמשיך עם מי שסיפק לכם את ההצעה הטובה והמשתלמת ביותר.

 

שכפול מפתחות פולקסווגן

מחיר שכפול מפתח פולקסווגן

אז כמה עולה לשכפל מפתחות לרכבי פולקסווגן? המחיר המדויק, ייקבע רק לאחר שמנעולן הרכב יבין איזה שלט יש לכם. במידה ומדובר בשלט הסטנדטי אשר משולב גם עם מפתח, המחיר צפוי להיות בטווח שבין 500 ל-800 ש"ח. אם נדרש לשכפל מפתח שלט חכם לרכב, המחיר עשוי להגיע גם ל-1,000 ש"ח ולעיתים אף יותר.

 מחיר ממוצע לשכפול מפתחות פולקסווגן

מחיר ממוצע לשכפול מפתחות פולקסווגן: 650 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

 

>> מחפשים שירות באזור מסוים בארץ? היכנסו אל רשימת אזורי השירות הנפוצים.

בעבור אילו דגמים תוכלו לקבל שירות?

מבדיקות שערכנו, אלו הם הדגמים הנפוצים ביותר של חברת פולקסווגן בישראל, שבעבורם ניתן לקבל שירותי שכפול:

  • שכפול מפתח פולקסווגן פולו 
  • דגם טיגואן
  • שכפול מפתח פולקסווגן ג'טה 
  • שכפול שלטים ומפתחות של פולקסווגן גולף
  • שכפול מפתח פולקסווגן פאסאט
  • שכפול של מפתחות לדגמי טוארג

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706319

קבלו עד שלוש הצעות מחיר שונות

במקום לחפש בכל רחבי האינטרנט אחר מנעולני רכב אשר מציעים את השירות של שכפול מפתחות לרכב, תוכלו לפנות אלינו ואנו נעשה זאת בשבילכם. דרכנו תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות לשכפול המפתח שלכם, מה שיחסוך לכם זמן, אנרגיה ובסופו של התהליך גם כסף. רוצים להתחיל לקבל הצעות נהדרות וזולות? השאירו פנייה כאן באתר או חייגו אל המוקד הטלפוני שלנו.

 

שכפול נפתח לרכבי פולקסווגן

שכפול מפתח לרכב פולקסווגן - כיצד זה מתבצע?

בפועל, השכפול מתבצע באמצעות מכונת שכפול מיוחדת שיודעת להעתיק את צורתו של המפתח ולחרוט על גבי חומר גלם חדש שמכניסים לתוכה. חשוב להסביר כי כך אנו משכפלים למעשה מפתחות פשוטים מברזל אך במידה ומדובר על שכפול מפתחות חכמים, יש להתחבר אל מחשב הרכב ולהוסיף שם מפתח נוסף.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה