זקוק למנעולן רכב? השאר פרטים ומיד חוזרים!

שכפול מפתחות לפיג'ו

שכפול מפתחות לרכב פיג'ו במחיר זול לאחר השוואת מחירים במפתח בקליק! השאירו פרטים ונדאג שתקבלו בחזרה עד שלוש פניות של נותני שירות מאזורכם.

שכפול מפתחות פיג'ו בכל אזור בארץ

פורטל מפתח בקליק מאפשר לכם לאתר מנעולן מקצועי ומעולה לצורך שכפול מפתחות פיג'ו. אנו מספקים שירות בכל רחבי הארץ ועובדים בשיתוף פעולה עם מנעולנים בצפון, בדרום הארץ וכמובן באזור המרכז. כאשר אתם מזמינים עבודה של שכפול המפתח דרך הפורטל שלנו, תוכלו לדעת שאתם בידיים טובות ומקצועיות וכי העבודה מתבצעת על ידי גורם אמין ומקצועי אשר עבר את ההכשרות הנדרשות.

 

שכפול מפתחות פיג'ו

כמה עולה לשכפל מפתח לפיגו?

שכפול מפתחות לרכבי פיג'ו נע במחירים של 300 ש"ח ועד ל-600 ש"ח למפתח שלט מקורי (כולל קידוד). כמובן כי המחיר המדויק נקבע על סמך הדגם הספציפי של המפתח שברשותכם, כמו גם מספר העותקים שברצונכם לבצע. נמליץ לכם לקבל מספר הצעות מחיר שונות בעזרתנו ובכך להשוות מחירים עד לקבל הצעה משתלמת ונוחה.

מחיר ממוצע לשכפול מפתח פיג'ו

מחיר ממוצע לשכפול מפתח פיג'ו: 450 ₪

טווח מחיר גבוה 600 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

דגמי פיג'ו הנפוצים בארץ:

כפי שבוודאי הבנתם, אנו מספקים שירותי שכפול מפתחות בעבור כל הדגמים הנפוצים של חברת פיג'ו, כולל כמובן שכפול עבור מפתח של הדגמים הנפוצים הללו:

  • פיג'ו 106, 107
     
  • פיג'ו 205, 206, 207, 208
     
  • פיג'ו 3001
     
  • רכב פיג'ו RCZ

כיצד מתבצע שכפול מפתח לרכב פיג'ו

רבים תוהים כיצד מתבצע התהליך של שכפול מפתח לרכב פיג'ו. התשובה היא שתלוי מאוד איזה סוג מפתח יש ברשותכם. במידה ומדובר במפתח ברזל רגיל (הנפוץ ביותר) יש לבצע שימוש במכשיר אשר חורט את הצורה החדשה על גבי מפתח חדש ונקי ולמעשה משכפל אותו באופן זה. במידה ומדובר על שלט , נדרש להעתיק את הקידוד של השלט הנוכחי על מנת לשכפל אותו. 

איפה ניתן לשכפל מפתחות פיג'ו ?

שכפול מפתחות  פיג'ו ניתן לעשות בהרבה חנויות המציעות את השירות, אך יש לוודא שבעל העסק שאנחנו פונים אליו הוא עסק מורשה המחזיק  תעודת יושר הניתנת ע"י משטרת ישראל. נסו לקבל המלצות ממכרים על חברה המתמחה דווקא בשכפול מפתחות פיג'ו.

 

לסיכום, תמיד כדאי שיהיה לכם מפתח נוסף שתוכלו להשתמש בו בעת הצורך. כאמור חשוב שתבדקו אצל מי אתם משכפלים את המפתח, אל תהססו  לבקש לראות תעודת יושר. אז חפשו באינטרנט מנעולן אמין ומסומך ושכפלו לכם מפתחות פיג'ו. בהצלחה!

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706319

האם נהוג לספק אחריות על עבודה זו?

על שכפול מפתחות נהוג לקבל אחריות מטעם מנעולן הרכב אשר ביצע את העבודה. בדרך כלל משך האחריות הוא לשנה אך במקרים רבים המנעולן יספק אחריות אף לתקופה ארוכה יותר. וודאו כי קיבלתם אחריות בכתב ואל תסתפקו רק להבטחות בעל פה.

שכפול מפתח פיג'ו - טיפים מעולים שכדאי להכיר

ראשית, על מנת לחסוך בעלויות - כדאי להגיע פיזית עם המפתח שברצונכם לשכפל אל החנות או המקום בו נמצא המנעולן מאחר והשירות יהיה זול יותר בצורה זו מאשר הזמנת המנעולן לשכפול בשטח כאשר המנעולן מגיע אליכם.  כמו כן לפני שכפול מפתח פיג'ו כדאי לבדוק שיש למנעולן תעודת יושר שקיבל ממשטרת ישראל, מה שמעיד על כך שמדובר בבעל מקצוע אמין.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה