זקוק למנעולן רכב? השאר פרטים ומיד חוזרים!

שכפול מפתחות פורד

שכפול מפתחות פורד בעבור כל הדגמים המובילים כולל פורד פוקוס, פירסטה, מונדאו, פיאסטה ועוד. קבלו דרכנו עד שלוש הצעות מחיר שונות בעבור שכפול של כל סוגי המפתחות וחסכו במחיר העבודה.

שכפול מפתחות פורד בכל רחבי הארץ

ישנם מצבים בהם אנו מעוניינים לבצע שכפול של מפתח הרכב ואפשר להגיד שהסיבות לכך הן מגוונות למדי. אם יש לכם רכב של חברת פורד וברצונכם לבצע שכפול של המפתח הקיים, תוכלו ליצור איתנו קשר ואנו נעביר את הפנייה שלכם אל מספר מנעולנים מקצועיים אשר מספקים את השירות. אנו פועלים בכל רחבי הארץ ולכן ניתן לקבל מענה עבור שכפול מפתחות פורד באזור הצפון, מרכז הארץ וגם בדרום.

 

שכפול מפתחות פורד

מהו מחיר שכפול מפתח לפורד?

מחיר שכפול מפתח לפורד נע בין 300 ועד ל-700 ש"ח, תלוי בדגם הרכב (כלל שהוא חדש ומפואר יותר, כך המחיר עולה) וזה נובע מטכנולוגיה מורכבת יותר. מדובר על שכפול מפתח כולל שלט וקידוד עם הרכב.

מחיר שכפול מפתח פורד

מחיר שכפול מפתח פורד: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 300 ₪

דגמי פורד המובילים בישראל:

אלו הם דגמי הרכבים הנפוצים ביותר בישראל כיום. נזכיר כי גם אם לא מצאתם את דגם הרכב שלכם כאן ברשימה, תוכלו לפנות אלינו ונדאג לאתר עבורכם את המנעולנן שמספק את השירות באזורכם.

  • פורד פיאסטה
  • פורד פוקוס
  • אקספלורר
  • פסטיבה
  • קוגה
  • פורד אדג'
  • פורד מונדאו

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706319

המבוקש ביותר: שכפול מפתח לרכב פורד פוקוס

אין ספק שמבין כל הדגמים של חברת פורד, שכפול מפתח לרכב פורד פוקוס הוא השירות המבוקש מכולם. רכב זה נחשב לנפוץ מאוד בישראל וניתן לראותו על הכביש לא מעט. אם איבדתם את המפתחות או שברצונכם ליצור עותק נוסף, מפתח בקליק הוא ללא ספק הדרך לעשות זאת. אגב, למקרה שתהיתם, מחיר שכפול מפתח פורד פוקוס נע בדרך כלל בטווח שבין 300 ש"ח ל-500 ש"ח, כאשר המחיר מתייחס למפתח הכולל גם שלט.

שכפול מפתח לרכב פורד - שאלות נפוצות:

הנה מספר שאלות שנשאלנו על ידי גולשי האתר. נמליץ לקרוא את השאלות מאחר וייתכן והם יספקו לכם מידע נוסף שחיוני לכם, לפני הזמנת העבודה עצמה.

האם ניתן להזמין שכפול לשלט עם מפתח?

אנו מספקים מענה גם בעבור מפתחות רגילים (ללא שלט) וגם עבור שכפול מפתחות לרכב פורד הכוללים שלט + מפתח.


כמה עותקים מומלץ לשכפל?

מומלץ להחזיק לפחות שלושה עותקים של המפתח, כאשר אחד מהמפתחות שמור בבית לשעת חירום.


כמה זמן לוקח שכפול מפתחות לרכב פורד?

תלוי בכמות העותקים, זמינותו של מנעולן הרכב והציוד בו הוא משתמש. בדרך כלל יהיה מדובר במספר ימים בודדים ולעיתים תוכלו לקבל עותקים של המפתח כבר באותו היום.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה