זקוק למנעולן רכב? השאר פרטים ומיד חוזרים!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

שכפול מפתחות למאזדה

שכפול מפתחות למאזדה במחירים משתלמים תמצאו כאן במפתח בקליק! ניתן לבצע השוואת מחירים בין נותני שירות בכלל אזורי המדינה. כולל שכפול שלט ומפתח חכמים.

מהו המחיר לשכפול מפתחות מאזדה?

למאזדה בדגמים הישנים יש מפתח פשוט אשר שכפלו נע בין 150 - 200 ש"ח בלבד. השלט החכם והדגמים החדשים יותר המחיר לשכפול נע בין 250 - 400 ש"ח.

מחיר ממוצע לשכפול מפתח חכם מאזדה

מחיר ממוצע לשכפול מפתח חכם מאזדה: 325 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 250 ₪

דגמי מאזדה מובילים בישראל

  • מאזדה 2
  • מאזדה 3
  • מאזדה 6
  • מאזדה CX3
  • מאזדה CX30, CX5, CX4, CX9

שכפול מפתח ושלט מאזדה

כמו בכמעט כול סוגי המכוניות הקיימות היום בשוק, ישנן לרכבי חברת מאזדה מספר סוגי מפתחות הצתה או הנעה. בכל סוג נדרש אופן שכפול מפתח מאזדה שונה.

סוג ראשון של מפתחות הנמצא בשימוש ברכבי מאזדה ובו מבצעים שכפול מפתח מאזדה, הוא המפתח הרגיל – מפתח מתכת המכיל רק את גוף המפתח ואת שיני המפתח ובדרך כלל בעל ציפוי פלסטיק שחור. שכפול מפתח מאזדה מסוג זה הוא קל ביותר. בנוסף לכך, בדרך כלל נלווה למפתח זה שלט לרכב חיצוני, שאינו חלק מהמפתח, השולט על פתיחת וסגירת הנעילה המרכזית של הרכב. שכפול מפתח מאזדה בסוג זה של מפתח אינו כולל יצירת עותק של השלט.

 

הסוג השני של מפתחות הנמצא בשימוש ברכבי מאזדה ובו מבצעים שכפול מפתח מאזדה, הוא המפתח המורכב – מפתח מתכת המכיל את גוף המפתח ואת שיני המפתח ועל גוף המפתח מורכב, כחלק אינטגראלי מגוף המפתח – שלט הרכב. שכפול מפתח מאזדה מסוג זה הוא מורכב יותר שכן יש צורך לדאוג לשכפול פונקציות הפתיחה והסגירה האלחוטיות שיש במפתח המקורי.


הסוג השלישי שבו גם ניתן לבצע שכפול מפתח מאזדה, ונמצא בשימוש ברכבי מאזדה החדשים יותר הוא המפתח המשולב. זהו למעשה מפתח מורכב כפי שתואר לעיל, כלומר המפתח עם שלט מובנה, אך בנוסף מובנה בו מפתח אימובילייזר אשר באמצעות קרבה למתג ההצתה מבצע פתיחת נעילת האימובילייזר. שכפול מפתח מאזדה מסוג זה הוא המורכב ביותר.

מהו שכפול מפתחות לרכבי מאזדה ?

שכפול מפתחות  מאזדה היא בעצם שיטה שבה מעתיקים מפתח קיים במדויק באמצעות מכונת שכפול.שכפול מפתחות נעשית ע"י מנעולן מוסמך.  בשכפול מפתחות לרכב מעתיקים בעצם את הקידוד,השקעים, והגבהים השונים שבמפתח. השכפול מתבצע תוך מספר דקות.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה