זקוק למנעולן רכב? השאר פרטים ומיד חוזרים!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

שכפול מפתחות לטויוטה

צריכים לשכפל מפתח לטיוטה? מחפשים מפתח חכם לטויוטה? גלו מהו המחיר ובצעו השוואת מחירים במהירות.

מהו המחיר לשכפול מפתח טויוטה?

כאן יש 2 קטגוריות מחירים, שכפול המפתחות הישנים נעים בין 250 - 300 ש"ח ולעומת זאת מחיר שכפול מפתחות חכמים לטיוטה נע בין 500 - 700 ש"ח. 

מחיר שכפול מפתח חכם לטיוטה

מחיר שכפול מפתח חכם לטיוטה: 600 ₪

טווח מחיר גבוה 700 ₪

טווח מחיר נמוך 500 ₪

דגמי טויוטה הנפוצים בישראל

  • אייגו
  • יאריס
  • קורולה
  • אוריס
  • אוונסיס
  • פריוס
  • קאמרי
  • קורולה
  • ורסו
  • פריוס פלוס

שכפול מפתחות לרכבי טויוטה

רכשתם מכונית חדשה? מזל טוב. באתם לסוכנות הרכב של טויוטה, קיבלתם את הרכב וזוג מפתחות. מרב התרגשות ושמחה כלל אינכם חושבים על הרעיון של שכפול מפתחות לרכב הטויוטה החדש שלכם.


ובעצם, למה שתחשבו על כך? הרי קיבלתם כבר שתי מפתחות, ולא אחד. רב החברים שלכם, כפי שבדקתם, קיבלו גם הם רק זוג מפתחות ולא ביצעו שכפול מפתחות לרכב טויוטה.
חבר אחד שרכש מכונית מאזדה קיבל שתי מפתחות. חבר אחר רכש במבצע "חבר משרתי הקבע" מכונית הונדה וגם הוא קיבל שתי מפתחות.

אז מה פתאום לבצע שכפול מפתחות לרכב?

ואז קורה הדבר הבא... הבעל (שלא חשב על הרעיון של שכפול מפתחות לרכב) חוטף מיד את צרור המפתחות ומצרף מפתח אחד לצרור המפתחות שלו. את המפתח השני הוא דוחף לכיס.
האישה שמה לב לתרגיל שלו ואומרת בציניות: "רגע, רגע... יש רק מפתח אחד? אם כן, צריך שכפול מפתחות לרכב!" הבעל, שניסה להתחמק נתפס בקלקלתו.
"המפתח השני הוא רזרבי, לכל צרה שלא תבוא... חוץ מזה יש לך את המפתחות של המאזדה הקטנה... אז למה להוציא כסף על "שכפול מפתחות לרכב"?
ברור לכם המשך הסיפור. כאן באות חברות שכפול מפתחות לרכב לעזרה.

למה צריך כמה מפתחות לרכב הטויוטה?

אז הנה כמה סיבות מדוע צריך עוד מפתחות לרכב ולהיעזר בשרותן של חברות המבצעות שכפול מפתחות לרכב:
בדרך כלל משפחה בעלת ארבע נפשות טיפוסית בעלת רכב, מתוכם  שני ילדים בוגרים בעלי רישיון נהיגה, יחלקו כולם את אותו הרכב. מצב בו קיים רק מפתח אחד לכל המשפחה הוא בעייתי עד בלתי אפשרי.  שכפול מפתחות לרכב המשפחתי הוא מחויב המציאות
 
אבד לכם צרור המפתחות בו היה המפתח לרכב. אם היה זה המפתח היחיד לרכב, אתם בצרות. (טיפ קטן: רוצו מיד לחברת שכפול מפתחות לרכב אם מצאתם את המפתחות!). גם אם תרצו, ותעשו שמיניות באוויר אין סיכוי, ולא הקטן ביותר להשתמש בשרותי שכפול מפתחות לרכב, כי אין לכם את מה לשכפל...
 
החיסכון בהימנעות משכפול מפתחות לרכב יכולה דווקא לעלות לכם ביוקר... באם אין לכם מפתח רזרבי למפתח שאבד, שחזור המפתח או החלפת המנעול ברכב תעלה לכם הרבה יותר מאשר הייתם מחליטים ומבצעים שכפול מפתחות לרכב...

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה