זקוק למנעולן רכב? השאר פרטים ומיד חוזרים!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

שכפול מפתחות להונדה

רוצים לשכפל מפתח או שלט לרכב הונדה? בעזרת מפתח פלוס תוכלו לבצע השוואת מחירים מהירה! השאירו פרטים או חייגו נשלח אליכם את כל הפרטים.

כמה עולה לשכפל מפתח להונדה?

שכפול מפתח לרכב הונדה נע בין 150 - 300 ש"ח, כאשר זה כולל קידוד השלט. דגמים מפוארים יותר עשוים להיות בעלי מנגנוני קידוד מורכבים ולכן המחיר יהיה יקר יותר. אך ברשימת דגמי הסטנדרט של הונדה, זהו המחיר הממוצע בשוק.

מחיר ממוצע לשכפול מפתחות הונדה

מחיר ממוצע לשכפול מפתחות הונדה: 225 ₪

טווח מחיר גבוה 300 ₪

טווח מחיר נמוך 150 ₪

דגמים נפוצים ברכבי הונדה בארץ

  • הונדה ג'אז
  • הונדה סיוויק
  • הונדה דומני 
  • הונדה אקורד
  • הונדה CR-V
  • הונדה רפגה
  • הונדה טורנאו
  • הונדה קריידר

שכפול מפתח ושלט להונדה

לחברת הונדה מספר דגמים אשר מתאימים לסוגים שונים של אוכלוסיה. החל מרכב קטן וכלה ברכבים גדולים. בכל הנוגע למפתחות הרכב, שכפול מפתח הונדה מתבצע בצורה די זהה בין כל סוגי הרכבים שהונדה מייצרת, וזאת על פי סוגי המפתח.

סוגי העתקת מפתחות

ברכבי הונדה ישנם שני סוגי מפתחות עיקריים. בהתאם לסוג כך גם לשכפול מפתח הונדה ישנו אופן העתקה שונה, וזאת בשל צורתו ומבנהו המיוחד של כל סוג מפתח.
הסוג הראשון של המפתחות לו מבצעים שכפול מפתח הונדה הוא הסוג המורכב. זהו הסוג הנפוץ יותר במכוניות הונדה שיוצרן לאחר שנת 2000. המפתח המורכב מכיל למעשה, כחלק מגוף המפתח, את שלט הרכב.

 

שכפול מפתח הונדה יוצר העתק הן של חלק המפתח עם "השיניים"  והן של שלט הרכב. במפתח מסוג זה ישנם בשלט 2 פונקציות עיקריות אותן יש לקחת בחשבון  כאשר מבצעים שכפול מפתח הונדה, כל פונקציה מתבצעת על ידי כפתור אחר בשלט: כפתור לנעילת הרכב וכפתור לפתיחת הרכב. יתכנו פונקציות נוספות כגון פתיחת תא מטען אחורי או תא הדלק. בכל מקרה של שכפול מפתח הונדה מועתק גם השלט על כל כפתוריו והפונקציות שהם מבצעים למעשה.
הסוג השני הוא הסוג הרגיל הפשוט והמוכר. מפתח מתכת בדרך כלל עם ציפוי פלסטיק בצבע שחור. במפתח זה קל יותר לבצע שכפול מפתח הונדה, בשל העדר כל רכיב אחר בו.

אובדן מפתח HONDA, מה עושים?

הדבר שהכי מעצבן אותנו הוא להרגיש תקוע. להיתקע בחיים, בעבודה, בזוגיות ולכן אין אחד שיכול להישאר רגוע כאשר הוא מגיע אל ביתו או אל  לרכב ההונדה שלו ונדהם לגלות כי הוא תקוע בחוץ. אולי נשבר המפתח, אולי מערכת החשמל של הרכב לא מגיבה, אולי גנבו לנו את התיק ואין לנו מפתח רזרבי- כל הסיבות הללו תוקעות אותנו בחוץ  מחכים להצלה הגדולה שהיא בעצם, שכפול מפתחות להונדה! בחיי היום יום כאשר אנו מרגישים תקועים ההצלה שלנו יכולה להגיע רק מאיתנו- לעשות שינוי, להתפטר, לנסוע לנופש. כשמדובר על מנעול שאיננו  יכולים לפתוח ועל דלת שאין אנו יכולים להיכנס בעדה ישנו רק מציל אחד אליו ניתן לפנות למנעולן העוסק בשכפול מפתחות הונדה.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה