זקוק למנעולן רכב? השאר פרטים ומיד חוזרים!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

שכפול מפתחות לבמוו

צריכים שלט או מפתח נוסף לרכב הBMW שלכם? כאן תוכלו לקבל עד שלוש פניות של משכפלי מפתחות רכב במהירות ומכל אזור בארץ.

השוואת מחירים לשכפול מפתח במוו

רוצים לשכפל מפתח לרכב במוו? צריכים שלט נוסף? השאירו פרטים או חייגו ונדאג להעביר לכם עד כ-3 פניות בחזרה של אנשי מקצוע העוסקים בתחום ונמצאים באזורכם. השירות ניתן בחינם וללא התחייבות, נסו אותנו.

שכפול מפתחות לרכבים

כמה יעלה לי לשכפל מפתח?

מחיר שכפול מפתח BMW נע בין 800 - 1,200 ש"ח, תלוי בדגם הרכב. דגמים מתקדמים יותר יכולים גם לנוע צפונה מהמחיר. אך זהו הממוצע למרבית הדגמים בישראל.

ממוצע למחיר שכפול לבמוו

ממוצע למחיר שכפול לבמוו: 1000 ₪

טווח מחיר גבוה 1200 ₪

טווח מחיר נמוך 800 ₪

רשימת הדגמים הנפוצים בישראל

  • ב.מ.וו סדרה 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 
  • ב.מ.וו סדרה Z 
  • ב.מ.וו X1, X2 , X3 ,X4 , X5 ,X6
  • ב.מ.וו Z4
  • ב.מ.וו i8
  • ב.מ.וו i3
  • ב.מ.וו i4

שכפול מפתח במוו

לאחר התלבטויות רבות  החלטתם לרכוש מכונית במוו חדשה. התלבטתם בין מספר יצרנים אך לבסוף החלטתם. קיבלתם את הרכב ואת מפתחות. דבר ראשון שעליכם לעשות הוא שכפול מפתח במוו. עוד לפני הסרת הניילונים וההנאה שבהרגשה של קבלת רכב חדש והתענגות על ריח הרכב החדש כדאי מאוד לבצע שכפול מפתח במוו. כל זאת למה? למנוע מצבים לא נעימים שיכולים להיווצר בכל זמן שהוא שבהם ייתכן  ותישארו ללא מפתח ולא יהיה לכם מפתח רזרבי. שכפול מפתח במוו בזמן יחסוך לכם צרות ואי נעימויות בעתיד.


תארו לכם מצב שבו איבדתם את מפתחות הרכב. אם אין לכם מפתח רזרבי לבמוו שלכם כלומר לא ביצעתם שכפול מפתח במוו בזמן, הרי שאתם תקועים ולא יכולים למעשה להשתמש ברכבכם. תתארו לכם: אתם מול הרכב אך אין באפשרותכם לפתוח אותו להיכנס , להתניע ולנסוע. אם הייתם מבצעים שכפול מפתח במוו הייתם נמנעים ממצב חסר אונים ומביך זה.

מה עושים במצב זה?

בהינתן שאין לכם מפתח רזרבי, וזאת בשל אי שכפול מפתח במוו, יהיה עליכם להזמין מנעולן פורץ אשר יפתח לכם את הרכב, ולהשיג באמצעים שונים מפתח חלופי או בהעדר יכולת לשכפול מפתח במוו בשל אי קיום מפתח מקור, יהיה עליכם להחליף את כל מנגנון המפתח במנגנון ההצתה, על מנת להשמיש מפתח חדש, לו בוודאי תבצעו שכפול מפתח במוו.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה