זקוק למנעולן רכב? השאר פרטים ומיד חוזרים!

שכפול מפתחות לאופל

דרך אתר 'מפתח בקליק' תוכלו להזמין שכפול מפתחות לרכבי אופל, כולל שלטים חכמים. חייגו כעת אל המוקד הטלפוני שלנו ותוכלו לקבל הצעות מחיר מדויקות בהתאם לסוג הרכב והמפתח שברשותכם.

שכפול מפתחות לאופל - כמה זה עולה?

מחיר שכפול מפתחות לרכבי אופל נע בין 200 ל-400 ש"ח. במידה ומדובר על שכפול שלט לרכב, המחיר עשוי להתייקר בכ-100 ש"ח. שכפול שלט חכם לרכבי אופל, יעלה בין 500 ל-1,000 ש"ח.

 

עלות לשכפול מפתחות לאופל

עלות לשכפול מפתחות לאופל: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

 

הערה: המחירים עשויים להשתנות בשל מספר העותקים הנדרש ומשתנים נוספים.

שכפול מפתח לכל דגמי אופל

לא פעם אנו מקבלים פניות בנושא שכפול מפתחות לאופל לדגם ספציפי ולכן על מנת לחסוך לכם ספקות, נדגיש כי דרכנו תוכלו לשכפל מפתח לרכב אופל מכל דגם, כולל הדגמים הבאים:

  • אופל קורסה
  • קרוסלנד
  • מוקה
  • אופל אסטרה
  • קומבו
  • ומגוון דגמים נוספים....

מתי נזדקק לשכפול מפתחות לרכב אופל?

נרצה לבצע שכפול מפתח לאופל במקרים בהם צרור המפתח נאבד אך גם במצבים בהם המפתח אינו תקין ואנחנו לא מצליחים לפתוח את הרכב בעזרתו. בנוסף, רבים מעוניינים לשכפל מפתחות לרכב אופל בעקבות שימוש של מספר נהגים שונים ברכב או על מנת להיערך מראש למצבים בהם המפתח יאבד.

 

שכפול מפתחות לרכב אופל

מדוע חשוב לשכפל מפתח מראש?

רובנו פונים למנעולן רכב לצורך שכפול המפתח רק לאחר שהמפתח נאבד אך כדאי לדעת כי במצב זה יהיה צורך בשחזור המפתח וזו למעשה פעולה יקרה הרבה יותר מאשר שכפול של מפתח מעותק קיים. עלות השחזור עשויה להיות יקרה פי 2 מהשכפול ובמידה ואפשר, אנו ממליצים לייצר מספר עותקים מהמפתח ולשמור אותם לשעת חירום.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706319

כיצד מתבצע שכפול שלטים לרכבי אופל?

הטכניקה הראשונה לשכפול מפתחות לרכבי אופל היא חריטה: משתמשים במכונה מיוחדת אשר מעתיקה את החריטה מפתח הברזל של הרכב בצורה מדויקת. במידה ומדובר על שכפול של שלטים לרכבי אופל, הפעולה תתבצע על ידי העתקת הקידוד והעברת הנתונים בין השלט הישן לחדש.

 

שכפול שלט לאופל

שכפול שלט לרכב אופל ושירותים נוספים

פרט לשכפול המפתח, תוכלו להזמין גם שירותים נוספים כמו חידוש של הפלסטיקה בשלט והחלפת הלחצנים המצויים על השלט ועשויים להישחק לאחר שימוש ממושך של שנים. ישנם גם מקרים בהם יתבצע שיקום של המפתח לאחר חדירה של מים אך ברוב הגדול של המקרים, יהיה משתלם יותר להחליף את המפתח בחדש.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה