זקוק למנעולן רכב? השאר פרטים ומיד חוזרים!

סוגי מפתחות לפי רכבים

בפורטל מפתח בקליק ניתן לשכפל כל סוג של מפתח רכב כולל שלטים חכמים ועבודות קידוד מורכבות. בחרו את סוג הרכב שלכם על מנת לקבל מידע אודות מחיר שכפול המפתח, דגמים נפוצים וכמובן השוואת מחירים.

בחר את סוג הרכב למידע נוסף

קיה שברולט פיאט פיג'ו יונדאי פורד
           
מאזדה סוזוקי טויוטה מרצדס הונדה במוו
           
שכפול מפתחות סקודה שכפול מפתחות פולקסווגן שכפול מפתחות מיצובישי      

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706319

מה עוד חשוב לדעת על שכפול מפתח לרכב?

שכפול מפתחות לרכבים חייב להיות מדויק ואיכותי שכן אותו מפתח הוא זה שצריך לשמש אותנו לא רק לפתיחת הדלתות ברכב אלא גם להפעלתו. בדרך כלל, שכפול מפתחות רכב מיצובישי או שכפול מפתח לרכב רנו ואף רכב פאר מקורי עלול לעלות מאות ואף אלפי שקלים, אך לא חייב להשקיע סכומים שכאלה על מנת שנוכל לקבל שכפול מפתח לרכב הכי זול ועדיין ברמה מדויקת ואיכותית. ישנן חברות נוספות אשר מתמחות בשכפול מפתחות רכב ומספקות מפתחות הזהים למפתחות המקוריים, עם סמל החברה שמוטבע עליהם ואשר עובדים מצוין ובמחירים נוחים לכל כיס. לא צריך להתפשר על איכות אבל גם לא חייבים לשלם ביוקר בתמורה למוצר איכותי.

 תמיד צריך זוג מפתחות  לכל רכב?

חשוב שיהיה יותר ממפתח אחד לרכב וזאת על כל מקרה חירום של איבוד מפתח וכדומה. חשוב לדאוג שיהיו מפתחות נוספים של הרכב בקרבת מקום או בבית. לא תמיד נוכל לקבל זוג מפתחות של הרכב מסיבות שונות ולכן יש לדאוג לשכפול מפתחות רכב. בדרך כלל ימליצו לכם לבצע שכפול אצל אותה חברת יצרן של הרכב שברשותכם וזאת על מנת שתקבלו מפתח מקורי שאכן יתאים לרכב שלכם וכדומה. אך המחירים שיבקשו ממכם לא תמיד יהיו ידידותיים. העניין הוא ששכפול מפתחות רכב לא חייבים לבצע דווקא בחברות היצרן אלא ניתן גם לבצע בחברות המתמחות בשכפול מפתחות לרכבים אשר תבצענה את העבודה בשבילכם ואף תייצרנה מפתח עם הסמל המקורי, מוצר איכותי שיתאים לרכב שלכם וכל זאת בסכומים הגיוניים.

 מפתח מקורי או חליפי?

אז מובן הרצון שלכם לקבל מוצר מקורי ואיכותי אך יחד עם זאת, אין זה אומר שעליכם לשלם הון תועפות. כיום יש חברות רבות המתמחות בשכפול מפתחות לרנו ומספקות מוצרים איכותיים עם סמלי היצרן של המכונית,אשר משוות למפתחות מראה יוקרתי ומקורי וכל זאת בסכומים הגיוניים. תוכלו אפילו להזמין יותר משכפול מפתח אחד לרכב ולהזמין שניים או שלושה מפתחות רזרביים, בייחוד במקרים בהם יש יותר מנהג אחד על הרכב ואז עדיף שלכל אחד יהיה מפתח משלו. חשוב שתבצעו שכפול מפתחות לרכבים אצל חברות אמינות המספקות מוצר איכותי וטוב ובמחיר סביר שמתאים לכל כיס.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה