זקוק למנעולן רכב? השאר פרטים ומיד חוזרים!

באמצעות השוואת מחירים בין ההצעות שתקבל תוכל לחסוך!
בשליחת הטופס הינך מאשר את התקנון ותנאי השימוש באתר. השירות ניתן בחינם!

מנעולן רכב

מחפשים מנעולן רכב? כאן במפתח בקליק תוכלו לאתרו במהירות ואף לבצע בין שלושה מנעולני רכבים השוואת מחירים במהירות.

מהם השירותים של מנעולני רכב?

  • שכפול מפתחות לרכב (גם ללא מפתח)
  • פריצת רכבים במקרה של אובדן מפתח
  • תיקון סוויץ ומנעולי דלת ברכבים
  • הוצאת מפתח תקוע או שבור במנעול
  • התקנת מערכות אזעקה או ביטול קיימות.
  • שכפול שלטים חכמים כולל קידוד.

מי זה מנעולן רכב?

המקצוע הנכסף טומן בחובו רבות, אז קודם כל כמובן למנעולן רכבים יהיה ידע ברכבים לפחות בשלדה, במנעולים, בדלתות מעבר לאדם הממוצע. מנעולן שכזה ידע לתת פתרונות למצבים כושלים ולא נעימים בהם למשל המפתח של הרכב נשכח בתוכו, שלט שלא עובד וכדומה.


לרוב למנעולן רכב יהיה ידע בפריצה לרכבים, פריצת מנעולים ובצורה אלגנטית, הן לרכב חדש והן לישן, כי לקחת אבן או סלע ולנפץ את שימשת הרכב, כל אחד יכול. בעל מקצוע אמין יהיה זמין עבורכם לא רק בעת צרה ויציע גם ״מוצרים״ שלא רק קשורים בפריצת רכב, אלא גם בהתקנת מנעולים חדשים לרכבים, התקנת מנעולים ישנים, שכפול מפתחות לרכב, טיפול בשלטים לרכב. מנעולן לרכב יציעה פתרונות רלוונטיים, נכונים הבאים לידי ביטוי ומיושמים בצורה אלגנטית, יעילה ומהירה.

מצבים בהם תצטרכו מנעולן לרכבים

וישנם הרבה כאלה, איבדתם אתם המפתח של הרכב, מצב שקורה וקרה לכולנו (אנו בני אדם), למי תקראו? מנעולן רכב. הגעתם לרכב, מכניסים את המפתח והמפתח מתעקם, למי תקראו? מנעולן רכב.  שלט של הרכב לא עובד, גם אף אם במקרה והחלפתם בטרייה לשלט (מה שסביר להניח שאין לכם). אתם רוצים לשדרג מנעול ישן לחדש.

 

תרצו לשכפל מפתחות ולהוסיף שלטים, כל אלה יכול לסייע לכם מנעולן רכב אמין ומקצועי. מה שאתם לא רוצים לעשות, זה לנסות את הפתרונות אלו בכוחות עצמכם, בשביל זה קיימים בעלי מקצוע. אל תנסו למשל לפרוץ לרכב לבד ובטח לא לנפץ את החלון, אתם רק תעשו נזק נוסף, אין לכם את הידע ואת הניסיון לעשות זאת.

מנעולן מקצועי לרכב

כמו בכל נושא או עבודה גם במקצוע הזה בעל המקצוע צריך להיות אמין ומקצועי ובמקרה הזה גם מהיר. הרבה פעמים כפי שבטח קרה לכם, קראתם למנעולן בעת צרה, כלומר במקרה חירום ובאמת בעל המקצוע נקראים לחלץ אותנו ברגעים שאנו הכי צריכים, לכן חשוב לאתר מנעולן רכב אמין, בעל שם שתוכלו לסמוך עליו שיגיע מהר ויבצע את העבודה באופן מהיר, יעיל והוגן, שיבין וידע להתמודד עם איזה מנעול שתתנו לו. כזה שתשמחו להמליץ עליו.

 

ודבר נוסף על המקצועיות, כדאי שיהיה לנותן השירות ערך נוסף מלבד פריצה לרכב והזכרנו זאת קודם, אפשרות להחליף מנעולים, ישנים כחדשים, לשכפל מפתחות לרכב, לתקן וכמובן לפרוץ בצורה אלגנטית.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה