זקוק למנעולן רכב? השאר פרטים ומיד חוזרים!

אבד מפתח לרכב

לרובנו, איבוד המפתחות של הרכב נשמע כמו אסון גדול, אך תופתעו, אבדן שלט או מפתחות לרכב זהו אינו אסון כפי שנראה לנו. קיימות שיטות רבות לפריצת רכבים באופן מקצועי במקרה של אבדן או כל תקלה אחרת בכל הנוגע לפתיחת הרכב וניתן לשחזרם באופן יעיל וזריז על ידי אנשי מקצוע המנעולנות.

פריצת רכבים – זה חוקי?

פריצת רכבים אמנם עלולה להישמע כמו מעלילותיהם של פושעים וגנבים, אך פריצת רכבים מקצועית הינה תחום אמין במיוחד. מנעולני רכב רבים מספקים שירותי פריצה אלו, זאת בעקבות הסמכות מתאימות, ידע נרחב וניסיון רב בכל הנוגע לפריצת מערכת הפתיחה של הרכב. בנוסף, מומלץ לבדוק כי אכן איש המקצוע הינו בעל אישור מטעם משטרת ישראל ומגוון היתרים מתאימים, וכך תוכלו להישאר רגועים ובטוחים לגבי אופי השירות אשר תקבלו.


טיפ קליל – טרם איבדתם את המפתח, חשוב להכיר כי ישנה אופציה של שכפול מפתחות לרכב, כולל צ'יפ ההתנעה אשר מוטבע במרבית המפתחות לרכבים. מומלץ לבצע שיכפול מפתחות רכב בכדי להימנע מהשבתה כוללת של אפשרות השימוש ברכב במידה ואירע תקלה או אבדן מפתחות.

אובדן מפתח לרכב – מה ניתן לעשות?

בעת איבוד מפתחות לרכב ישנם כמה דרכים אשר ניתן לחדש את המפתחות.

פריצת רכב – סביר להניח שזאת תהיה פעולת ברירת המחדל באירוע מסוים של איבוד מפתח ללא מפתח רזרבי. מומלץ ליצור קשר עם מנעולן מקצועי ואמין אשר יוכל לפרוץ את רכבכם.
לאחר פריצת הרכב, הדרך העיקרית לשיחזור מפתחותיו הקודמים של הרכב הינה באמצעות מנעולנים המתמחים בפריצת רכבים ושכפול מפתחותיהם כתלות במנגנונים ובמערכות הקיימות בהן.
מנעולני רכבים.


כתלות בסוגי הרכב השונים הקיימים כיום, ישנם מנעולנים אשר מתמחים בתיאום מפתחות לרכבים קיימים. זאת פעולה אשר מתבצעת לאחר פריצת הרכב. לעתים יהיה הצורך בשכפול מפתח המתאים והתאמתו באופן מסוים לאימובילייזר של הרכב.

מהם המחירים?

טווח המחירים הינו משתנה רבות כתלות באיש המקצוע, מרחק, סוג רכב וגם כמות העבודה הדרושה, כלומר – אם ברצונכם לבצע שכפול המפתח החדש לאחר שחזורו ולאחר פריצת הרכב, סביר מאד להניח כי המנעולן אכן יגבה מכם סכום יותר נמוך על השכפול מאשר פעולת שכפול בלבד ללא שום פעולה מסביב. מחיר שכפול מפתחות לרכב נע בטווח של כ-180 שקלים ועד כ-300 שקלים בחלק מן המקרים. מחיר של פריצת רכב תלוי בסוג הפריצה ועוד, אך מחירי פריצה אלו נעים בטווח של 190 שקלים ויכולים להגיע גם ל-400 שקלים.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה