זקוק למנעולן רכב? השאר פרטים ומיד חוזרים!

תיקון קודן לרכב

מדוע קודן הרכב מצפצף? מה עושים כאשר הקודן לא עובד? וכמה צפויים לעלות התיקונים הללו? הנה מדריך קצר בנוגע לתיקון קודן לרכב. מחפשים בעל מקצוע שיסייע לכם בתיקון? השאירו פנייה או חייגו אל המוקד הטלפוני של 'מפתח בקליק'

תיקון קודן לרכב ע"י בעל מקצוע מומלץ

קודן הרכב הוא מכשיר יעיל וחיוני למדי אשר עוזר למנוע פריצות וגניבות של רכבים. אם גם אצלכם ברכב מותקן קודן, זה בהחלט הגיוני שלאחר מספר שנים מהיום בו התקנתם אותו ברכב שלכם, יעלה הצורך להחליפו בקודן אחר מאחר והוא אינו מגיב. רגע לפני שתחליפו אותו לגמרי, דעו כי ניתן להזמין בעל מקצוע אשר מספק את השירות של תיקון קודן לרכב, מה שיכול להוזיל לעיתים את העלויות.

 

תיקון קודן לרכב

מחיר לתיקון קודן לרכב

המחיר הממוצע לתיקון של הקודן עומד על 300 ש"ח, כאשר טווח המחירים נע בין 200 ל-400 ש"ח, תלוי בסוג הקודן ובתקלה הספצפית. חשוב לציין שאין כל כך אפשרות לתקן את התקלות בקודן באופן עצמאי ולכן תזדקקו לבעל מקצוע שמחזיק בציוד המתאים, חלקי החילוף הנדרשים וכמובן בעל ניסיון בעבודה מסוג זה.

מחיר ממוצע לתיקון קודן לרכב

מחיר ממוצע לתיקון קודן לרכב: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

בעיות קודן לרכב - רשימת תקלות נפוצות:

האמת שיש לא מעט תקלות ובעיות עם קודנים ברכב ולכן ריכזנו לכם בטבלה הבאה רשימה של התקלות המרכזיות אשר עשויות להתרחש. אם מצאתם את התקלה שאתם חווים ברשימה הבאה, נמליץ לכם לחייג ולהזמין בעל מקצוע בהקדם לצורך תיקון קודן לרכב.

 

סוג התקלה מה גורם לתקלה?

 

קודן לא מגיב

 

בעיה באימובילייזר / בעיה במגעים כתוצאה מלכלוך.

 

קודן לרכב מצפצף או מהבהב

 

סוללה חלשה / בעיה בחיבור לעלוקה / בעיית חיבור למערכת החשמלית.

 

קודן ננעל ברכב (האוטו לא מניע)

 

מנגנון נעילה של הקודן (לאחר 3 ניסיונות) אשר מתאפס כעבור 30 דקות.

 

קודן לא מזהה את הקוד

 

ייתכן והקודן ננעל עקב הקשת קוד שגוי.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706319

תיקון קודן לרכב - מאיפה מתחילים את הבדיקות?

מאחר והקודן הוא רכיב אשר מתחבר למערכת החשמלית של הרכב, לא תמיד נוכל לבצע את הבדיקות המעמיקות בעצמנו מאחר ונדרש לפרק את הפלסטיק שבדלת הנהג או להגיע אל החיווט המוסתר באזורים אחרים. מה שכן נוכל לעשות הוא לנסות ולנקות מעט את הקודן ואת מקשי הפלסטיק שלו ולקוות שאולי הקודן יחזור לפעול בצורה תקינה. בכל אופן, אם לא הסתדרתם בכוחות עצמכם, תצטרכו לאתר בעל מקצוע אשר מספק שירות של תיקון קודן לרכב וכך למעשה תוודאו שהתקלה לא תחזור בשנית.

מה עדיף: להחליף או לתקן את הקודן ברכב?

תיקון קודן לרכב יכול להיות זול בהרבה מאשר החלפה או התקנה של קודן חדש לרכב. לעיתים יהיה מדובר במגעים רופפים או באבק תחת לוח המקשים, כאשר כל שאר רכיבי המערכת (עלוקה, כספת, אימובילייזר) מתפקדים בצורה תקינה. יחד עם זאת, במידה והקודן שלכם ישן, הכיתוב על הלחצנים כבר נמחק ובא לכם להתקין קודן חדש, תוכלו לעשות זאת כאשר המחיר עשוי להיות דומה לתיקון. על כל מקרה אנו ממליצים להזמין מומחה ולהתייעץ איתו, לאחר הבנת העלויות של כל אחת מהאופציות הללו.

קבלו שירות מקצועי ומהיר בכל אזור בארץ

דרך פורטל 'מפתח בקליק', ניתן לקבל מענה בכל אזורי הארץ וזה כולל ערים גדולות, יישובים ומושבים. אם אתם תקועים עם הרכב מבלי היכולת להניע אותו, תוכלו להזמין בעל מקצוע עד אליכם, באופן נוח ומהיר. ניתן לקבל דרך האתר מספר הצעות של בעלי מקצוע שונים, כך תוכלו להשוות ביניהן ולקבל החלטה מושכלת.

שאלות נפוצות על תיקון קודנית לרכב

המשיכו לקרוא ותוכלו לקבל מידע מורחב על שאלות נפוצות שנשאלנו על ידי גולשי האתר בהקשר של תיקון קודנית לרכב. מתחת לכל שאלה תמצאו את תשובת צוות האתר.

קודן לרכב לא מגיב והאוטו לא מניע - מה עושים?

אפשר לנסות לנקות את המגעים מתחת לפלסטיק אך במידה וזה לא עוזר, מומלץ לקרוא לבעל מקצוע שיבדוק גם את לוח האלקטרוניקה וינסה להבין מהיכן התקלה.


כמה זמן לוקח לתקן קודן לאוטו?

ברוב הגדול של המקרים מדובר על עבודה מהירה למדי, אשר לוקחת בממוצע בין רבע שעה לחצי שעה.


למה הקודן לא מפסיק לצפצף?

ייתכן ומדובר בבטרייה שנחלשת או בעיה בחיבורים למערכת החשמלית או רכיב העלוקה. במצב זה כדאי להזמין בעל מקצוע שיבדוק מה הסיבה לכך.


מה עושים אם קודן הרכב ננעל?

אם ניסיתם להזין קוד וטעיתם 3 פעמים, קודן הרכב ננעל. במצב זה יש לכבות את הרכב ולחכות כחצי שעה. לאחר מכן יש לנסות את הקוד פעם נוספת. לא עזר? הזמינו בעל מקצוע שיבצע בדיקות.


לאיזה בעל מקצוע עליי לפנות לצורך תיקון קודן רכב?

עליכם לחפה מתקיני מערכות לרכב אך העבודה מתבצעת לעיתים גם על ידי חשמלאי רכב ואפילו מנעולן רכב.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה