זקוק למנעולן רכב? השאר פרטים ומיד חוזרים!

התקנת קודנים לרכב

קודן לרכב הוא אביזר חשוב למדי, אשר נועד להקשות על גנבים ופורצי רכב מלגנוב את המכונית שלכם. גלו איזה סוגי קודנים קיימים, כמה עולה התקנת קודן לרכב, ומה חשוב לדעת לפני שמזמינים התקנה.

התקנת קודנים לרכב במחירים זולים

זקוקים להתקנה של קודן ברכב שלכם? לא בטוחים באיזה מתקין לבחור? בואו לערוך השוואת מחירים בעזרת פורטל 'מפתח בקליק'. דרך האתר תוכלו לאתר בעל מקצוע אשר מספק שירותי התקנת קודנים לרכב, במחירים מצוינים ומשתלמים. ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר בעבור כל סוגי הרכבים וכל סוגי הקודנים הקיימים, בהתאם לצורך שלכם. בנוסף מרבית המתקינים יוכלו לספק לכם ייעוץ מקדים הכולל המלצות על הדגמים המובילים והאמינים שקיימים כיום.

 

התקנת קודנים לרכב

מחיר להתקנת קודן לרכב

כמובן שמחיר התקנת קודן לרכב נקבעת לפי הדגם הספציפי , החברה שמייצרת אותו וסוג הרכב שלכם אך אם ננסה לספק מחיר משוער להתקנה של קודן, נוכל להגיד שהמחיר הממוצע עומד על כ-300 ש"ח + מע"מ. מחיר זה מתייחס להתקנת קודן סטנדרטי עם ניתוק רגיל, ללא כספת ברזל או אלומיניום.

מחיר ממוצע להתקנת קודן סטנדרטי ברכב

מחיר ממוצע להתקנת קודן סטנדרטי ברכב: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

יתרונות מרכזיים של התקנת קודן לרכב

  • מעכב ומונע גניבות: אין ספק שאם נשווה פריצה לרכב ללא קודן לפריצה של רכבים שבהם הותקן קודן, נוכל להגיד כי הפריצה לרכבים עם קודנים תהיה קשה יותר ותעכב משמעותית את כל התהליך, מה שלעיתים יגרום לגנב לדלג על הרכב שלכם ולהמשיך לרכב הבא.
     
  • דרישות של חברת הביטוח: חברות ביטוח מסוימות מקנות פרמיה חודשית נמוכה יותר ללקוחות אשר ברכבם מותקן קודן לרכב או כל מערכת אחרת שמונעת גניבות.
     
  • מאפשר בקרה על המשתמשים ברכב: במידה ואתם מעדיפים למנוע מנהגים אחרים לנהוג על הרכב שלכם ללא אישורכם, וזה כולל ילדים ובני משפחה, חברים או עמיתים לעבודה, הקודן יעשה את העבודה הזאת בצורה מצוינת.

קודן ברכב

קודניות לרכב - סוגים נפוצים:

חיבור קודן לרכב דורש ידע וניסיון וזאת מאחר ויש מספר אופציות של קודנים. הנה סקירה של הסוגים הנפוצים ביותר של קודניות לרכב, אשר תוכלו להתקין גם אצלכם:

 

סוג הקודן הסבר

 

קודן עם ניתוק חוט התנעה

 

הוספת רכיב עלוקה על חוט ההתנעה של הרכב.

 

קודן עם ניתוק אלחוטי

 

שיבוש החיווט דרך מערכת הרכב, נחשב לבטוח יותר מניתוק ידני.

 

קודן לרכב עם כספת

 

הוספת קופסת אלומיניום או ברזל שתגן על רכיב העלוקה.

 

קודן עם מספר ניתוקים

 

שילוב של ניתוק ידני עם ניתוק אלחוטי, מה שמקשה על הגנב.

שאלות נפוצות על התקנת קודנים ברכב

איך בוחרים קודן לרכב בצורה נכונה?

מומלץ לרכוש קודן עם לוח מקשים מואר ואישור קולי בעת נטרול המערכת והכנסת הקוד. כמו כן, נמליץ לרכוש דגם בו המערכת ננעלת לאחר מספר ניסיונות כושלים בהכנסת הקוד.


איזה חברות מייצרות קודנים איכותיים לרכב?

הקודנים הנפוצים ביותר כיום הם של חברת ERM אך ישנן חברות נוספות שנחשבות למצוינות כמו חברת Silver Line, רב בריח וחברת Ranger.


כיצד פועל הקודן ברכב?

מתקינים רכיב חשמלי אשר מכונה "עלוקה" והוא מתחבר לאחד מהרכיבים שאחראיים על התנעת הרכב כמו הסטרטר או האימוביזלייזר. כאשר מכניסים קוד נכון לקודן, העלוקה נותנת פקודה ומאפשרת חיבור שמאפשר התנעה של הרכב.


מה עדיף - התקנת קודן עם כספת אלומיניום או כספת ברזל?

אלומיניום נחשב לעמיד יותר ומקשה על הגנבים בעת ניסיונות הפריצה.


לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה