זקוק למנעולן רכב? השאר פרטים ומיד חוזרים!

שכפול מפתחות לרכב בראשון לציון

מצאו מנעולן רכב אמין ומקצועי אשר מספק שירותי שכפול מפתחות לרכב בראשון לציון ובסביבתה הקרובה. ניתן לשכפל גם שלטים חכמים לכל סוגי הרכבים.

שירותי שכפול מפתחות לרכב בראשון לציון

כאשר בוחרים במנעולן רכב לצורך עבודה של שכפול המפתח, כדאי למצוא אדם אמין, מקצועי וכמובן כזה שיכול לספק לנו את השירות באופן מהיר. אגב, כדאי לבדוק שהמנעולן יודע לספק מענה לסוג והדגם הספציפי של השלט שברשותנו מאחר וישנם סוגים שונים של שלטים כמו שלט פשוט, שלט אימובילייזר ועוד.

שכפול מפתחות לרכב

מחיר לשכפול מפתח לרכב בראשון לציון

המחיר בעבור שכפול של מפתח, עומד בממוצע על 300 ש"ח. מחיר זה עשוי להשתנות כמובן כתוצאה מסוג המפתח וסוג הרכב שלכם וחשוב לזכור כי במידה ומדובר על דגמים של רכבי יוקרה לדוגמא שכפול מפתחות למרצדס, המחיר יעלה יותר.

 

מחיר ממוצע לשכפול מפתחות רכב בראשל"צ

מחיר ממוצע לשכפול מפתחות רכב בראשל"צ: 300 ₪

טווח מחיר גבוה 400 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

מתי נשכפל את המפתח?

יש סיבות רבות להזמנת השירות של  שכפול מפתח לרכב, כאשר בדרך כלל יהיה מדובר על מקרים בהם אחד ממפתחות הרכב של בני הבית אבד או נגנב וברצוננו ליצור עותק חדש. כמו כן, ישנם גם מצבים בהם מדובר בהכנה מוקדמת, כלומר נרצה לשכפל מראש את המפתחות למקרה חירום בו אחד מהם יאבד או לא יעבוד כמו שצריך.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706319

הזמינו גם תיקון שלט לרכב בראשון לציון

אם בוקר אחד ניסיתם ללחוץ על השלט על מנת לפתוח את הרכב וגיליתם ששום דבר לא קורה, סביר להניח שתזדקקו לשירות של תיקון שלטי רכב.

 

לעיתים יהיה מדובר בשלט שנרטב ופיתח קורוזיה וישנם גם מצבים בהם הגומיות או הלחצנים בלויים ולא מגיבים בעת הלחיצה.

 

אם אתם מזמינים שירותי תיקון שלט לרכב בראש לציון, כדאי לזכור כי אפשר לקבל מענה גם לתיקונים קוסמטיים כמו תיקון של פלסטיק שנשבר וגם לקבל מענה בעבור הלחמת מעגלים אלקטרוניים שנהרסו.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה