זקוק למנעולן רכב? השאר פרטים ומיד חוזרים!

שכפול מפתחות לרכב בחדרה

מתגוררים באזור חדרה? מחפשים מנעולן רכב שישכפל את מפתח הרכב שלכם למספר עותקים? השאירו פרטים כעת ותוכלו לקבל הצעה המותאמת לסוג המפתח שלכם.

עלות שכפול מפתחות לרכב בחדרה

אז כמה עולה לשכפל מפתח לרכב? המחיר הנמוך ביותר שמצאנו הוא 200 ש"ח אך הטווח די רחב ואפשר גם להגיע למקרים בהם העלות לשכפול מפתח בודד תגיע ל-800 ש"ח ואף יותר. אגב, כדאי לדעת כי המחיר של שכפול מפתחות בחנות, יהיה לרוב זול יותר מאשר הזמנת מנעולן עד אליכם.

 

מחיר ממוצע לשכפול מפתח רכב בחדרה

מחיר ממוצע לשכפול מפתח רכב בחדרה: 500 ₪

טווח מחיר גבוה 800 ₪

טווח מחיר נמוך 200 ₪

שכפול מפתח לפי סוג הרכב שלכם

מעוניינים לשכפל מפתח לרכב יונדאי? אולי לרכב פורד, הונדה או שברולט? האמת היא שזה כלל לא משנה. רוב מנעולני הרכב, יוכלו לספק לכם פתרון לכל סוג של רכב וגם לכל סוגי המפתחות הקיימים.

 

יש כמובן שוני בין דגם לדגם, גם מבחינת קושי ביצוע השכפול וגם מבחינת המחיר אך אנו נדע להפנות את הפנייה אל הגורם המתאים ובכך נעזור לכם. רוצים לקבל מידע נוסף על הדגמים וסוגי הרכבים? לחצו כאן.

 

שכפול מפתחות לרכב בחדרה

שכפול שלט לרכב בחדרה כולל אחריות 

מאחר ושכפול שלט או מפתח לרכב מתבצע רק פעם בכמה שנים, רבים לא מכירים את התחום ולא מבררים את הפרטים עד הסוף. על עבודה זו, נהוג לספק אחריות ורצוי כמובן לקבל את ההתחייבות לאחריות מהמנעולן בכתב ולא רק בעל פה. ומה מבחינת משך האחריות? בדרך כלל על שכפול שלט לרכב בחדרה, נהוג לספק אחריות לתקופה של שנה.

השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 077-4706319

כמה זמן לוקח לשכפל מפתח לרכב?

שכפול מפתח לרכב בחדרה, לוקח בדרך כלל כמה דקות ספורות. לעיתים, כאשר מדובר בדגמים מיוחדים או במותגי יוקרה (למשל שכפול מפתחות לרכבי ב.מ.וו) העבודה עשויה להתארך מעט וייתכן שתצטרכו להמתין כשעה או שעתיים עד שהמנעולן יסיים. ככל שהמנעולן וותיק ומקצועי יותר, כך הוא יסיים את מלאכת השכפול מהר יותר.

לחצו לחיוג מהיר השאירו פנייה